Швеція екстренно попередила Україну про небезпеку. Те що зараз відбувається, — «димова завіса». Він так просто не заспокоїться

Міністр оборони Швеції Петер Хультквіст назвав «димовою завісою» виведення російських військ, які були задіяні в навчаннях на півдні РФ, і їхнє повернення в пункти постійної дислокації.
Він заявив, що Росія несе відповідальність за ескалацію на українському кордоні. Думкою чиновник поділився в інтерв’ю телеканалу SVT.
За його словами, РФ створює значну свободу дій, залишаючи на місці озброєння тощо. Він висловив переконання, що туди можна дуже швидко перекинути особовий склад, а в перспективі – «підвищувати і знижувати рівень напруженості залежно від того, що відповідає інтересам Росії».
«Я говорю про димову завісу: у випадку залишення на місці обладнання та матеріальної частини створюється можливість швидкого нарощування своїх дій», – пояснив шведський міністр.
Хультквіст зазначив, що 23 квітня провів розмову з главою Міноборони України Андрієм Тараном. Також додав, що Росія несе відповідальність за зростання напруженості на кордоні з Україною.
«Саме Росія проводить ці масштабні навчання, які створюють надзвичайно напружену ситуацію, і вона несе відповідальність за ескалацію. І я переконаний, що завершення навчань – це тільки для видимості зниження тону», – пояснив глава Міноборони Швеції.
Facebook Комментарии