Для тих, хто скиглить за Порошенком. І після всього цього хтось досі вважає, що проклятий олігарх Порошенко — не військовий злочинець ???!!!…

Для тих, хто скиглить за Порошенком.
1. Майже одразу після своєї інавгурації ( через 10 днів), Петро Порошенко терміново відводить війська з абсолютно порожнього Луганська.
Відзначимо, що війська були приведені в повну бойову готовність, командування було готове підкорятися наказу верховного головнокомандувача. Виконання наказу про вихід з вільного Луганська тому яскраве підтвердження.
2. Петро Порошенко 5 липня 2014 року дозволив пропустити колону російських найманців на чолі з Гiркиним.
Таким же способом Гiркину дали можливість покинути Донецьк.
Відзначимо, що Гiркин дуже добре відгукується про Порошенко. Генерали Порошенка 5 годин забороняли артилерії бомбити колону Гiркинa і 17 годин застосовувати авіацію. Так він допоміг сепаратистам створити «ДНР».
3. 24 серпня 2014 року було організовано Іловайський котел. Солдатам і добровольцям навмисно видали старі карти, щоб вони погано орієнтувалися на місцевості. Повідомлення розвідки про вторгнення російських військ на територію України генерали Порошенка ігнорували. 48 годин Порошенко і його командування не давали підкріплення нашим бійцям. Герої України просили допомоги і вогонь у артилерії, яка могла накрити Іловайськ за лічені години, але Порошенко і його воєначальники заборонили артилерії накривати обстрілами російські війська і найманців. Таким чином була завершена здача важливого стратегічного об’єкта — залізничного транспортного вузла Іловайськ, що забезпечило стабільність ДНР і через який ерефія постачає озброєння на Донбас для знищення українців. Порошенко цю подію відмітив парадом, куди зігнав техніку, яка могла захистити останніх бійців в оточенні Іловайську. І коли виживші бійці вирішили виходити з пекла котла, щоб врятуватися — Порошенко особисто домовлявся про зелений коридор в якому рештки відступаючих українських бійців змовно, нахабно і впритул розстрілювали російські війська, поки він гучним промовами морочив голови на параді. Іловайський котел був навмисно організований Порошенко по домовленості із Путіним, щоб знищити самих мотивованих бійців, переважна більшість яких були учасниками Майдану. А Порошенко збентеженому українському народу ще довго брехав про перемогу в Іловайську і заперечував котел, звинувачуючи громадськість про те, що чутки про котел розпускають агенти кремля.
4. 18 лютого 2015 року ним була завершена здача залізничного транспортного вузла Дебальцево, через який компанії Ахметова за згодою Порошенка ввозили вугілля. Так були утворені умови для схеми по обкраданню українців — «Ротердам +»
Дебальцеве також забезпечило життєдіяльність псевдореспублік і пряме сполучення між ЛНР та ДНР.
5. Саме після цих страшних подій Порошенко і його оточення, створюючи і інші хитромудрі фінансові схеми, почали нещадно грабувати народ України.
Відзначимо, що на цей страшний факт закривали очі наші західні партнери. Складалося враження, що Порошенку спеціально дали карт- бланш на грабіж власного народу за мовчазної згоди чиновників Європи і Америки, які про це знали.
Висновок.
За 5 років правління Порошенка Україна розколота, пограбована, розділена, загрузла у війну і потрапила в штучний керований хаос. Саме оточення Порошенко перетворило громадян України в жибраків, які мандрують в пошуках роботи по всьому світу. Провідні світові експерти визнали Україну найзлиденнішою країною Європи.
А за останні 6 років Україна віддалилася від Європи у відставанні ще на 50 років.
І після всьго цього у когось повертається язик називати патріотом олігарха Порошенка — мародера ???!!!…
І після всього цього на протестних акціях підтримують олігарха Порошенка — України руйнівника ???!!!
І після всього цього хтось досі вважає, що проклятий олігарх Порошенко — не військовий злочинець ???!!!…
Facebook Комментарии