Київ запроваджує ще більш суворий локдаун

У столиці України з понеділка 5 квітня будуть запроваджені більш суворі карантинні обмеження, що діяли до сьогодні. Зокрема, будуть закриті всі школи та дитячі садки.

Про це повідомив очільник столиці Віталій Кличко.

Зміни також торкнуться інших важливих сфер столиці.

«Київ запроваджує більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня! З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки», – зазначив Кличко.

Окрім того, увесь громадський транспорт Києва, включаючи метро, працюватиме за спеціальними перепустками для пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Згідно з рішенням столичної влади, керівники установ, підприємств та інших закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу або надати їм відпустки.

«Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня. Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня. Я закликаю правоохоронців контролювати дотримання проти-епідемічних правил установами, закладами та громадянами», – наголосив мер Києва.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Віталій Кличко також висловив сподівання, що зазначені обмеження допоможуть збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу і не допустити трагічних наслідків.

Освіта.ua
31.03.2021

Facebook Комментарии