Християнська етика не може бути обов’язковою для вивчення, – Сергій Шкарлет

Відповідно до закону України про повну загальну середню освіту, заклад освіти визначає перелік навчальних предметів або інтегрованих курсів для реалізації кожної освітньої галузі.

Предмет «Основи християнської етики» не може бути обов’язковим для вивчення, заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу «100 днів роботи на посаді Міністра освіти і науки України».

Саме заклад освіти ухвалює рішення щодо включення до освітньої програми одного з предметів: етика, культура добросусідства, або іншого курсу морального спрямування. Або вивчення відповідних питань у рамках інтегрованих курсів, наприклад здоров’я, безпека та добробут. Предмет «Основи християнської етики», про який так довго точиться дискусія, не може бути обов’язковим для вивчення, – сказав Шкарлет.

Міністр нагадав, що відповідно до закону України про повну загальну середню освіту, заклад освіти визначає перелік навчальних предметів або інтегрованих курсів для реалізації кожної освітньої галузі, а також предмети або курси варіативного освітнього компоненту, з урахуванням освітніх потреб учнів, що відображується в навчальному плані освітньої програми закладу освіти.

Facebook Комментарии