США забороняють поставки в Росію всієї високотехнологічної продукції: в РФ може «загнутися» все авіабудування

До Росії за бажанням США буде заборонений експорт всієї високотехнологічної продукції, який вони вважатимуть за потрібне.

У Росії серйозно стурбовані масштабом наслідків, якими обернуться для Москви нові санкції Сполучених Штатів, передає Інтерфакс. Вашингтон в рамках нового раунду санкцій в односторонньому порядку зможе розривати всі контракти на поставки високотехнологічної продукції в Росію, відрізавши таким чином Москву від технології в авіації, космосі і виробництві зброї.
Про це повідомляють російські інформаційні агентства з посиланням на заяву російського віце-прем’єра Юрія Борисова.
Російський чиновник визнав, що Вашингтон готується застосовувати новий механізм введення санкцій в односторонньому порядку без будь-якого попередження Москви.
«Ті [контракти], які вони захочуть, ті і розірвуть. Там же ж написано про високотехнологічну продукцію — під неї можна підвести все, що завгодно. В односторонньому порядку з цим механізмом можна забезпечувати реалізацію своїх власних інтересів одним розчерком пера. Я думаю, і попереджати не будуть. Вони будуть в односторонньому порядку це робити і все «, — заявив Борисов.
За його словами, нові санкції США можуть також торкнутися авіагалузі і привести до розриву діючих контрактів в цій області.
«Ось ви маєте контракти у всіх областях. Авіація як живий приклад з гарантованими поставками різної західної продукції. І ось за рішенням когось, якогось дядька, бере в односторонньому порядку його розриває. Хіба можна будувати ділові відносини в такій ситуації?» — зазначив віце-прем’єр.
Відомий російський блогер Рустем Адагамов, коментуючи слова російського чиновника, заявив, що отруєння опозиціонера Навального дорого обійдеться для Кремля.
«Дорого їм отруєний і посаджений за грати Навальний обійдеться. А раніше, пам’ятаю, раділи санкцій, говорили, що від них одна користь», — зазначив він.
Facebook Комментарии