Як працюють заклади освіти у «червоних» та «помаранчевих» зонах

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусу більшість українських шкіл перейшли на дистанційку.

Україна увійшла у третю хвилю пандемії коронавірусу, значно зросла кількість нових хворих. Минулого тижня зафіксовано понад 80 тисяч випадків хвороби, також збільшилась кількість госпіталізацій. Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу.

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусу більшість українських шкіл пішли на весняні канікули раніше або перейшли на дистанційну форму навчання.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У «ЧЕРВОНИХ» ЗОНАХ

Нагадаємо, що станом на 23 березня до «червоних» зон епідбезпеки потрапило 9 регіонів України. В цих областях учням 5-9 класів забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності, тому вони переходять на дистанційне навчання. Учні 1-4 класів та закладів дошкільної освіти можуть продовжувати навчатись очно.

Так, у Києві та Львові учні перебувають на канікулах. Після канікул учні 5-11 класів будуть навчатись на дистанційці, а учні 1-4 класів  можуть повернутися до навчання у школах. Заклади дошкільної освіти працюють у звичайному режимі з посиленням протиепідеміологічних заходів.

Одеські учні також перебувають на канікулах. З понеділка, 29 березня, 5-11 класи навчатимуться дистанційно, частина початкових класів перейде на дистанційні уроки, а решта школярів навчатимуться очно.

Протягом тижня батькам учнів 1-4 класів запропонують відповісти на запитання, у якій формі буде навчатись дитина після канікул. За результатами опитування у школах Одеси сформують необхідну кількість груп, що навчатимуться дистанційно, на кожній паралелі.

У Житомирі, Ужгороді та Чернівцях учні всіх класів навчаються дистанційно. Заклади дошкільної освіти працюють у звичайному режимі.

В Івано-Франківську закриті дитячі садки, а всі класи навчаються дистанційно.

ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У «ПОМАРАНЧЕВИХ» ЗОНАХ

Жорсткі карантинні обмеження у Дніпрі вводять з 25 березня. Після канікул учні 5-11 класів будуть навчатимуться дистанційно. Дитсадки та молодші класи в школах Дніпра будуть працювати у звичайному режимі.

У Вінниці, яка ще недавно була в «червоній» зоні, шкільні канікули закінчилися 15 березня. Відтоді молодші й старші класи були зобов’язані вчитися дистанційно.

У Тернополі канікули триватимуть до 28 березня. Якщо епідеміологічна ситуація у громаді не покращиться, з 29 березня учні 5-11 класів тернопільських шкіл перейдуть на дистанційне навчання. Школярі початкових класів вчитимуться у звичному режимі.

У Миколаєві посилений карантин діє з 24 березня до 4 квітня, відповідно, школярі навчаються дистанційно.

Facebook Комментарии