Щ0йно! Зеленський про Медведчука: ми перекриємо кисень усім, хто руйнує незалежність України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що санкції проти каналів нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука – це частина боротьби з внутрішніми ворогами держави.

Український лідер запевнив, що він не відступить від цього шляху. Свою категоричну позицію Зеленський виголосив під час спільного пресбрифінгу із президентом Литви Ґітанасом Науседою, який транслювався на сторінці ОПУ у Facebook (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

«У нас дуже серйозна, потужна інформаційна війна всередині країни. Я давав присягу захищати нашу державу, наш суверенітет. Я це роблю. Стратегія дуже проста: всередині країни ми перекриємо кисень усім людям, які руйнують незалежність нашої України. Не словами, а діями», – сказав Зеленський.

«Тому ви сьогодні бачите дії, які спрямовані проти таких людей, у яких, крім українського паспорта, більше нічого українського нема. Це моя стратегія і я її доведу до кінця», – додав він.

Нагадаємо, в розпорядження OBOZREVATEL потрапив запис розмов між нібито Медведчуком і експомічником президента Росії Владиславом Сурковим. Сторони обговорювали зв’язки з «міністром оборони» терористів «ДНР» Кононовим, корупційні схеми на окупованих територіях і створення деякої Ради міст.

Facebook Комментарии