Росія подає позов проти України через воду в Крим. Читайте на яких умовах…

«Влада» окупованого Росією Криму планує на наступному тижні провести заходи для підготовки позову до України по водній блокаді півострова. Його сума може скласти до 10-20 трлн рублів.
Про це повідомив перший заступник голови Держради Криму Юхим Фікс, пише ТАСС. «Буквально на наступному тижні будемо проводити заходи, пов’язані з підготовкою позову по водній блокаді, яку здійснювала Україна. Наразі підраховуємо збитки – це десь, на наш погляд, між 10-20 трлн рублів, повинні вийти на цю цифру», – заявив Фікс.
На початку березня «глава» Держради Криму Володимир Константинов заявив, що «влада» готуються подати позов до України через шкоду, заподіяну півострову водною блокадою. Він попросив профільні комітети підготувати інформацію про збитки від перекриття Північно-Кримського каналу для екології, сільського господарства і підприємств Криму, а також для здоров’я жителів півострова.
Він також додав, що перекритий України Північно-Кримський канал був побудований зусиллями СРСР і став загальносоюзною власністю. Константинов доручив підрахувати збитки в тому числі для зрошувальної системи Криму, а також втрати від екологічної проблеми в Армянську, де через відсутність води висох кислотонакопичувач. Він повідомив, що в позов необхідно включити суми, спрямовані на відновлення водопостачання.
Нагадаємо, дощовий приплив води до водосховищ окупованого Криму навесні складе 25-65%. Це не поліпшить ситуацію з нестачею води на півострові.
Facebook Комментарии