Разумков взяв радника, який підтримував «Беркут» і носив георгіївські стрічки

Колишній глава Харківської обласної ради і член «Партії регіонів» Сергій Чернов став позаштатним радником голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Чиновник сказав, що призначений радником на громадських засадах і буде займатися питаннями розвитку місцевого самоврядування та проведення реформи децентралізації, передає «Депо».

«На сьогоднішній день без ВР реформа в країні ніяка неможлива, всі законодавчі ініціативи, які сьогодні реалізуються, реалізуються практиками. Тому я вважаю, що абсолютно буде корисним, якщо я і колеги мої, команда людей, які з практичного боку працювали і продовжують сьогодні займатися місцевим самоврядуванням, буде об’єктивно інформувати, в тому числі й керівника Ради», – говорив він.

За його словами, він не буде брати участь в написанні законопроєктів. Чернов сказав, що як радник Разумкова виконуватиме доручення глави парламенту.

Нагадаємо, що Чернова було помічено в низці скандальних випадків. Так, у січні 2014 року він, як і тодішній глава Харківської ОДА Михайло Добкін і вся фракція ПР в облраді провели сесію в футболках з написом «Беркут».

Пізніше в лютому 2014 року в Харкові Чернов увійшов до складу так званого «Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт». На заході він та інші учасники були з забороненими в Україні георгіївськими стрічками.

Джерело

Facebook Комментарии