Дубінський, який потрапив під санкції США, увійшов до нового керівного органу «слуг»

Олександр Дубінський, який потрапив під санкції США і був виключений з фракції «Слуга народу», увійшов до нового керівного органу партії – Національної ради громад.

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко оголосив склад Нацради громад на позачерговому з’їзді політсили в суботу. Корнієнко заявив, що не має сформованих претензій до народного депутата Олександра Дубінського.

Корнієнко повідомив, що Національна рада громад складається з голів обласних організацій партії та київської міської та криворізької міської організацій.

У Національну раду громад увійшли голова Київської обласної організації партії Олександр Дубінський, Київської міської – Микола Тищенко, Криворізької міської – Юрій Корявченков.

«Слуга» Олександр Качура очолив Кримську республіканську організацію партії.

А голова фракції «Слуга народу» у ВР Давид Арахамія увійшов до складу Нацради громад як очільник Миколаївської облорганізації партії.

Віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров – як голова Запорізької обласної організації.

Пресслужба партії «Слуга народу» повідомляє, що Нацрада стане майданчиком, де обговорюватимуть проєкти державних рішень щодо місцевого самоврядування, регіональної політики та її реалізацію.

Facebook Комментарии