Просто в ефірі! Гордон потужно “влупив” – нестерпно. Країна на ногах…

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу “Україна 24” прокоментував вирок одеському активісту Сергію Стерненку до 7 років позбавлення волі за звинуваченням у викраденні й тортурах людини.

На думку журналіста, “все має вирішити суд”.

“Я не знайомий з Сергієм Стерненком. Я за те, щоб у нас в країні тріумфував закон, мені цього дуже бракує останні роки. Я ненавиджу вибірковість закону, я не люблю, коли підміняють закон ідеологією. Я дуже хочу, щоб ми почали, нарешті, жити правильно, за законом. І останні кроки президента вселяють в мене впевненість, що так і буде. Відповідь проста: якщо винен – ​​йди до в’язниці, якщо невинен – потрібно звільнити. Суд повинен це вирішувати. Зрештою, якщо суд сьогодні вирішив так – є апеляція, є Верховний суд”, – сказав Гордон.

Журналіст сумнівається, що протести біля Офісу президента проти вироку Стерненку виллються в черговий Майдан.

“Те, що люди вийшли на вулиці, це їхнє право. Я сам, коли мені щось не подобається, виходжу на вулиці. Можуть бути люди неправі? Можуть. Можуть мати рацію? Можуть. Головне, щоб поводилися всі в рамках закону – і люди, й правоохоронні органи. Думаю, люди помітингують і розійдуться. Це не може бути Майданом, це не та фігура і не та подія, як би кому не хотілося це розгойдувати”, – сказав журналіст.

Джерело

Facebook Комментарии