Тільки що! Медведчук в ауті – прямо на засіданні. Зеленський добив – це кінець

Рада нацбезпеки та оборони може запровадити санкції проти бізнес-структур, ймовірно пов’язаних з Віктором Медведчуком – народним депутатом від ОПЗЖ та кумом Путіна. Відповідне питання планують розглянути на засіданні 19 лютого.

Про це РБК-Україна повідомило джерело, близьке до РНБО.

Наразі чіткого порядку денного засідання ще немає, його досі обговорюють. Про це повідомило джерело, близьке до РНБО.

Ймовірно, що там розглянуть питання введення санкцій проти компанії “ПрикарпатЗахідтранс”, яка експлуатує ділянку нафтопродуктопроводу “Самара-Західний напрямок”

Її власників пов’язують саме з кумом Путіна. “Обговорюється також запровадження санкцій й щодо інших бізнес-ланцюжків, які можуть мати зв’язок з Медведчуком”, – зауважило джерело.

Щодо цієї новини висловилися журналісти телеграм-каналу Клименко тайм. Подаємо їх позицію в оригіналі:

“До горезвісного анонсованого на 19 лютого засідання РНБО ще два дні, а версії того, “кому прилетить” в цей раз – ширяться. Скажімо і ми.

Зараз на “РБК-Україна” з’явилася інформація про те, що, мовляв, на цьому засіданні можуть винести питання санкцій проти бізнес-структур, які ймовірно пов’язані з Віктором Медведчуком. Зокрема, проти компанії, яка експлуатує частину нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок” – “ПрикарпатЗахідТранс”.

“РБК-Україна” повідомляє це з посиланням на “джерело, близьке до РНБО”. Але цікавіше не це, а те, що зараз цю новину почали розганяти по великих новинних Telegram-каналах. За нашою оцінкою – платно. Тобто є завдання поширити цю інформацію.

Інша версія, яка гуляє в мережі – що нібито на засіданні РНБО навпаки збираються нанести удар по бізнес-активах “газовиків” “ОПЗЖ”. Фірташа, Бойка, Льовочкіна. Не віримо в цю версію від слова зовсім. До цих пір всі удари командою Зеленського наносилися виключно по групі Медведчук-Рабінович і не схоже, щоб у них була контра з другою групою. Поки навряд чи ситуація зміниться.

Також не схильні вважати, що на цьому засіданні буде піднято питання Анатолія Шарія. Ну, хіба що на РНБО вирішать, що вони готові своїми руками поставити блогера і політика на один рівень протистояння із Зеленським. Тому що гіпотетичні рішення РНБО щодо Анатолія і його політсили / YouTube-каналу саме це і зроблять. І в умовах вкрай розмаїтих перспектив історії з екстрадицією – владі на користь таке протистояння точно не пішло б. Думаємо, “кейс Шарія” зараз буде залишатися в рамках насамперед СБУ.

Ресурси, за нашою оцінкою близькі до ОП, тим часом навмисно тримають інтригу і буквально роблять шоу із запланованого засідання РНБО”, – йдеться у повідомленні.

джерело

Facebook Комментарии