В ці хвилини! Виперли з Ради – Медведчук все. Це сталось, вони в істериці. Разумков не чекав

У журналістів телеканалів “112”, NewsOne і ZIK забрали акредитацію на роботу у Верховній Раді. Про це заявив народний депутат з фракції “Голос” Роман Лозинський у Facebook.

“В медведчуківських помийок забрали акредитацію на ведення журналістської діяльності в стінах Верховної Ради!

Цілком справедливо, бо ці рупори пропаганди з-за порєбріка займалися явно не журналістикою, а лише підривною діяльністю і дискредитацією проукраїнських сил Парламенту.

Минулого тижня я звернувся до спікера Разумкова та голови апарату ВРУ Теплюка з вимогою скасування акредитації для Zik, Newsone i 112. Згодом підкріпив ці звернення виступом з трибуни. Ви чудово пам’ятаєте, як палало в п’ятої колони кремля ОПЗЖ. Просто заплющіть очі та уявіть, як палає зараз, коли справу зроблено.

Та щоб ми не розслаблялися — це не останні диверсійні ЗМІ в Україні. Але початок вже непоганий. Тому #БоротьбаТриває.” – відмітив Лозинський.

 

Також нагадаємо, що Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відмовився підтримати санкції проти каналів, пов’язаних з головою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком (“112 Україна”, NewsOne і ZIK).

Разумков заявив, що обмежувальні заходи щодо каналів – це погано.

“Я утримався. Санкції добрі там, де ми не можемо покарати за українським законодавством. А тут усе не на місці. І до каналів санкції – це погано. Незважаючи на те, чиї вони”, – сказав Разумков.

Джерело

Facebook Комментарии