Заява Байдена : США змусять Росію платити більшу ціну, поступатися перед агресією не будемо

США змусять Росію платити велику ціну за свої дії, якщо це знадобиться для захисту американських національних інтересів.
Про це новий президент Сполучених Штатів Джо Байден заявив у своїй першій промові, присвяченій зовнішній політиці, передає Reuters. Глава держави зазначив, що він не Дональд Трамп.
«Я чітко дав зрозуміти президенту (Росії Володимиру) Путіну, що я не такий, як мій попередник, і що дні, коли США пасували перед агресивними діями Росії, закінчилися», – зазначив він під час виступу в Державному департаменті.
Байден також згадав про російське втручання у вибори і кібератаки, отруєння своїх громадян. Зокрема, він закликав звільнити опозиціонера Олексія Навального.
«Ми не будемо вагатися, щоб підвищити ціну, яку РФ має заплатити за ці дії», – пояснив президент.
Окрім того, глава держави акцентував на необхідності координації з міжнародними партнерами, щоб ефективніше протистояти Росії.
Цього ж дня відбулися перші переговори між держсекретарем Ентоні Блінкеном і міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Глава Держдепу нагадав про російську агресію в Україні. Також сторони обговорили продовження ДСНО.
Facebook Комментарии