Страшна трагедія, Зеленський приголомшений! Померла в лікарні, їй було всього 26…

У Запорізькій обласній інфекційній лікарні під час пожежі в ніч із 3 на 4 лютого загинула 26-річна лікарка-анестезіологиня Ольга Глива, яка пропрацювала в цьому медичному закладі лише кілька місяців. У ніч трагедії дівчина була на чергуванні. Її колега покинув реанімацію незадовго до вибуху, а Ольга не встигла цього зробити.

В обласній інфекційній лікарні Ольга Глива почала працювати тільки в кінці 2020 року. До цього вона закінчила ординатуру.

“Світла дівчина, можна сказати ще дитина. Тільки почала жити, працювала з величезним бажанням. Вона весь час бігла, поспішала, хапалася буквально за все, їй усе було цікаво. І така смерть. З нею на чергуванні був її колега, хлопець. Але незадовго до пожежі він вийшов із реанімації, а Оля там залишилася. Ось так не пощастило”, – розповіла одна з медиків у лікарні.

“Ольга Сергіївна повною мірою виконала свою місію на цій землі – до останньої своєї хвилини намагалася рятувати життя своїх пацієнтів”, – повідомляється в Facebook Запорізького державного медичного університету.

Що сталося цієї ночі та в чому причина такої пожежі – зараз з’ясовують правоохоронці. “Можу сказати одне – смерть була миттєвою і безболісною, ніхто з чотирьох загиблих не страждав. А що там сталося, нехай уже з’ясовують інші органи”, – сказав лікар швидкої.

Також унаслідок НП постраждали ще двоє людей. За словами доктора, вони не були в тяжкому стані.

“Можливо, їм стане гірше після такого стресу, не знаю. Але травми були середньої тяжкості. Не пощастило тільки чотирьом”, – каже він.

У Запорізькому медичному інституті про Ольгу пам’ятають, кажуть, вона була однією з найкращих студенток.

“Закінчила з відзнакою, хороша, чуйна дівчина, дуже відповідальна. Її оцінки самі за себе говорять”, – розповіли в деканаті факультету, де навчалася загибла.

“Ми позавчора з нею так тепло спілкувалися, стільки сміялися. Скільки ж вона працювала, цілодобово безперервно, іноді по кілька днів поспіль. Сама перехворіла на коронавірус. Це така сильна людина, вогонь у людській подобі. Як вона любила медицину…” – розповів нам її знайомий Іван Дарій.

На свій сторінці в соцмережі він написав, що Ольга була стипендіаткою Всеукраїнської наукової програми “Завтра.UA”.

“Чудова, сонячна, розумна, сильна, весела, вона надихала. Працювала з важкими пацієнтами у відділенні COVID-19. Сама хворіла на коронавірус. Після цього знову перехворіла на вірусну інфекцію, ускладнену пневмонією. Але незважаючи на це, вона повернулася в “червону зону”. Оля мріяла працювати в медицині, мріяла, що настане час, коли держава буде з повагою ставитися до медиків”, – написав Іван.

Ольга родом з Кропивницького, її мама теж медик, працює медсестрою.

“Оля дійсно зі школи мріяла стати лікарем. Іншого вибору у неї і не було. Дуже розумна, здібна дівчина, їй усе давалося легко. З нею завжди було весело, вона до всіх ставилася добре. Я, коли прочитала, що Оля загинула, то не повірила. Хоча хто ще міг бути в самому епіцентрі коронавірусу? Тільки Оля, тому що вона нічого не боялася”, – поділилася з нами її колишня однокласниця.

Варто зазначити, що на пожежу у Запорізькій обласній інфекційній лікарні відреагували в Офісі Президента, у телеграм-каналі. Подаємо в оригіналі:

Ще одна страшна пожежа сталася в Україні. Трагедія в обласній інфекційній лікарні у Запоріжжі забрала життя чотирьох осіб. Президент Володимир Зеленський висловлює глибокі співчуття всім, хто втратив близьких та рідних.

«Найстрашніше, що ця трагедія сталася в лікарні, в місці, де людям дарують здоров’я. Тепер же троє пацієнтів і молода лікарка там загинули. Є постраждалі. Мої щирі співчуття. Держава виправлятиме цю ситуацію, щоб запобігти подібному в майбутньому», – зазначив Глава держави.

За завданням Президента до Запоріжжя вилетіли міністр охорони здоров’я Максим Степанов та перший заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький. Причини пожежі з’ясовують.

Facebook Комментарии