Нерви здали! Люди вимагають Зеленського. «Ми за Вас голосували! Що це твориться».

Близько 300 мітингувальників з кількох ОТГ на Полтавщині перекрили міжнародну трасу М-03 в районі села Велика Круча і зажадали від президента Володимира Зеленського знизити комунальні тарифи і почути голос людей.

Відеорепортаж акції протесту опублікували журналісти телестудії «Лубни». Вони відзначили, що учасники протесту кожні 15 хвилин давали можливість автомобілям проїхати.

Крім того, люди безперешкодно пропускали машини швидкої допомоги і спецтехніку.

«Як так жити можна?! Верховна Рада, Зеленський, ми за тебе голосували, де ти? Ти на Буковелі відпочиваєш, а наші діти і внуки без хліба сидять. Я не можу ліки собі купити. Я не знаю, що таке масло і молоко», – обурилася одна з учасниць акції.

Її підтримали інші люди. Багатьох обурювали не тільки високі тарифи на комунальні послуги та зростаючі ціни, але і відсутність реакції з боку влади на народні обурення.

Протестуючі закликали всіх українців підніматися з колін і виходити на вулицю, щоб влада почула голос людей. Вони пообіцяли, що протести будуть поширяться Україною, як коронавірус.

«Ми не раді, що ми тут, але ви поставили нас в таку позу, що немає іншого виходу», – звернулася інша учасниця акції до чиновників і народних депутатів.

Журналісти відзначили, що водії, які проїжджали трасою, сигналили на знак солідарності з протестувальниками.

Джерело

Facebook Комментарии