Жорсткий локдаун і зупинка транспорту: з’явився несподіваний прогноз по датах

Рішення про введення повного локдауну влада може прийняти на початку грудня. В Україні з 10-15 грудня може бути введений жорсткий карантин, терміни якого ще уточнюються. Локдаун може тривати, в кращому випадку, до 15 січня, повідомляє Telegram-канал “Coronavirus|Коронавірус / екстрено”.

За даними джерела Міністерства охорони здоров’я, згідно доповідної міністру з прогнозом Центру громадського здоров’я, щоб уникнути колапсу системи охорони здоров’я, з 10-15 грудня необхідно вводити повний локдаун до 15 січня.

Але через те, що на Новий рік і Різдво люди підуть по друзям і рідним, пік захворювання доведеться на 14-15 січня. Тому потрібно бути готовими до закриття до 1 лютого. Також є сценарій із закриттям до 1 березня, але по ньому немає точних підрахунків кількості хворих. Як пише Telegram-канал PavlovskyNEWS, рішення про повний локдаун можуть прийняти на початку грудня.

За даними джерела в Кабміні, вся логіка повного локдауну будується виключно на заповненні ліжок в лікарнях: “Для української медицини критичною кількістю хворих коронавірусом за добу є показник в 30 тисяч, зараз – 12”. Найбільш небезпечним періодом є новорічні свята: “Наслідки можуть бути катастрофічними, запевняє наш співрозмовник.

Через 14-20 днів після Нового року кількість хворих може збільшитися в кілька разів”. “Так, з 25-26 грудня до середини січня вводиться повний локдаун – за прикладом квітневого. Залишаться працювати тільки продовольчі магазини, аптеки, АЗС і тд. З транспортом поки не вирішили, може знову введуть спецперепустки, щоб люди зайвий раз не виходили з дому.

За прогнозами влади, три тижні повного закриття допоможуть знизити цифру захворюваності на 80-90%, що є світовою епідеміологічною практикою”, – сказано в повідомленні. У свою чергу Telegram-канал Резидент уточнює, що за даними джерела в ОП, обговорюється сценарій коли локдаун будуть вводити в конкретних містах/районах/областях де ситуація з епідемією буде критична. Читайте також  Хто б міг подумати??? У Єгипті підняли з болота «статую фараона» !!!

“Такий варіант може дозволити дотягнути до свят і відстрочити загальний локдаун”, – підкреслюється в повідомленні.   

Джерело: https://rezonans.cc/news/

Facebook Комментарии