Чоловік генпрокурорки Венедіктової на 10 днів звільнився з поліції, щоб отримати 750 тисяч грн допомоги

Чоловік генпрокурорки Ірини Венедіктової Денис Колесник звільнився з кіберполіції, отримав за це 750 тисяч гривень разової фінансової допомоги, а через 10 днів поновився на посаді.

Про це повідомляють журналісти-розслідувачі Bihus.Info.

Вони зазначають, що Колесник працював заступником начальника департаменту кіберполіції. 25 вересня він написав рапорт про звільнення, попрацювавши у департаменті рік, та попросив грошей у якості разової фінансової допомоги.

29 вересня Нацполіція виплатила Колеснику 774 тисячі гривень. З них 608 тисяч — разова допомога при звільненні, 103 — тисячі виплати та компенсації за невикористані відпустки й премії, а ще 60 тисяч — на оздоровлення та розв’язання побутових проблем.

30 вересня чоловіка офіційно звільнили з Нацполіції, кажуть журналісти. Однак зазначають, що після цього вони регулярно фіксували, як Колесник навідувався до департаменту кіберполіції. На сайті відомства він надалі значився заступником начальника, а у приймальній казали, що йому можна залишити звернення.

Bihus.Info зазначає, що 1 жовтня кіберполіція оголосила конкурс на посаду заступника начальника департаменту, а 5 жовтня Колесник подався на цей конкурс і поновився на посаді.

Водночас, як наголошують журналісти, тепер він працюватиме не у категорії «середній склад поліції», а як «державний службовець». Цей статус дозволяє переводитися на будь-які інші державні посади, а не лише посади у Нацполіції, зазначають журналісти.

Facebook Комментарии