Київ. Прямо у ці хвилини. Людям набридло. Дивіться що відбувається під ВРУ

У Києві 3 листопада біля Верховної Ради України зібрався масовий мітинг власників автомобілів на європейській реєстрації та представників ФОП.

Як розповіли OBOZREVATEL у пресслужбі поліції Києва, порушень закону в урядовому кварталі не зафіксовано.

Через припарковані автомобілі, перекрито рух на вулиці Грушевського, а також спостерігалися серйозні затори на сусідніх вулицях.

У прес-службі столичної поліції додали, що вранці біля парламенту одному з учасників заходу стало погано. Військовослужбовці Національної гвардії України і поліцейські відразу надали чоловікові першу домедичну допомогу.

Пізніше глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко вислухав представників ФОП та їх вимоги, але а з євробляхерами спілкуватися не захотів.

«Думаю, податкова повинна в цьому розібратися, як-то спростити це для людей. Ми повинні зробити так, щоб великі рітейлери змогли відмовитися від ФОП. Можливо, слабший фіскалізацію», — заявив Корнієнко.

Пізніше стало відомо, що Рада піде на поступки для малого і середнього бізнесу і відстрочить введення РРО.

Після мітингу під стінами парламенту, мітингувальники попрямували до Офісу президента України.

Для забезпечення правопорядку, в центрі Києва посилено заходи безпеки, зокрема залучені кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу.

У пресслужбі столичної поліції додали, що вранці біля парламенту одному з учасників заходу стало зле. Військовослужбовці Національної гвардії України й поліцейські, які забезпечують там публічну безпеку та порядок, відразу надали чоловікові першу домедичну допомогу.

Facebook Комментарии