Довго хворіла, а вилікувалася содою і часником

Довго хворіла, а вилікувалася содою і часником. Цей рецепт буквально врятував вже понад 10 осіб
У мене був хронічний бронхіт, емфізема легенів. По два рази в рік хворіла на пневмонію і думала, що мені від цього не позбутися ніколи.https://t.me/zrklo
Але один чудовий і дуже простий спосіб допоміг не тільки мені, а й багатьом, кому я його рекомендувала. Розповіла мені про нього як приклад зі своєї лікарської практики мила лікарка. І розповідь її запала мені в душу.У лікарні, де вона працювала, лежали двоє чоловіків з абсцесом легенів. Чоловік старшого віку помер, а молодий згасав з кожним днем, незважаючи на всі зусилля лікарів.Після розбору смертельного результату професор тієї лікарні сказав, що він не може ні в чому дорікнути лікарів, лікування проведено правильно, але стан хворого був запущений.Тоді моя знайома лікар попросила дозволу у професора полікувати молоду людину ингаляциями часнику з содою. І отримала добро, незважаючи на те, що у хворого була температура за 40. Яке ж було здивування, коли під кінець другої доби, під час яких робилися інгаляції, у хлопця знизилася температура до 37,2. Молоду людину виходили.
Ось склад інгаляції і як її приготувати:—очистити 6 зубчиків часнику, порізати їх. Налити в маленьку каструлю 1 стакан води і, як тільки вода закипить, кинути туди часник і зменшити вогонь до самого малого.Парити на слабкому вогні не більше 5 хвилин. Потім поставити каструльку на стіл, сховатися ковдрою, нагнутися ближче до каструльки, щоб пар ніде не виходив, і тільки тоді відкрити кришку і кинути туди 1 ч. ложку соди.
Інгаляція готова.Відразу глибоко вдихати не треба, можна сильно закашлятися. Коли звикнете до пару, починайте дихати поперемінно: 2-3 рази вдих через ніс — повільний видих через рот; 2-3 рази повільно вдихати через рот — видих через ніс.Дихайте, поки зберігається тепло. Потім витріть обличчя від поту під ковдрою, надіньте на голову теплу хустку і швидко в ліжко!Ефект лікування зводиться до дезінфікуючої дії суміші. Таким же чином я вилікувала свого 6-річного племінника, у якого була важка ангіна з температурою 40,2.На наступний ранок після інгаляції йому стало значно легше, спала температура, лопнув нарив. Дихати парами часнику з содою можна 2-3 рази на день.Відходить мокротиння і стан поліпшується, через 2-3 дні нормалізується температура. При запущеній хворобі на лікування потрібно днів 10.
Facebook Комментарии