Молодик в серпні: що потрібно зробити 19 серпня, щоб розпочати нове життя

Молодик в Діві підніме такі теми, як робота над собою, альтруїзм, наведення порядку серед хаосу, очищення розуму і духу, аналіз, саморозвиток і служіння людям. Потужний потік енергії буде направлений в духовну сферу. 19 серпня цей вплив виявиться дуже гармонійним: у багатьох вийде легко розібрати і вирішити особисті питання. Після таких внутрішніх коригувань життя може помітно змінитися. Найголовніше – правильно розставити акценти.

Що можна зробити на новий Місяць

1. Поставити нові цілі. У сам Молодик астрологи радять утриматися від нових починань: енергетика буде дуже нестабільна. Однак спланувати цілі і шлях до них буде дуже корисно. Особливо успішно пройде підготовка до нових робочих проектів, складання бізнес-плану, збір інформації для іспиту, наукові дослідження та аналітика. Енергетика місячної Діви допоможе зосередитися на важливому і не упустити деталі.

2. Повернути кармічний борг. Відмова від головних цілей, ігнорування потреб своєї душі, небажання виконувати свої зобов’язання і йти шляхом свого кармічного призначення автоматично перетворюються в кармічні борги. 19 серпня вони дадуть про себе знати з новою силою. Астрологи нагадують, що багато кармічних боргів знімаються самі собою, в процесі правильного життя, коли людина діє чесно, йде по життю гідно і робить добрі справи.

3. Допомогти близьким. Діва – Знак служіння людям, під її початком дуже важливо пам’ятати про дані обіцянки і виконувати їх в строк, щоб не накликати на себе неприємності. Взаємодопомога і підтримка в такий день згуртує родину і допоможе уникнути серйозних проблем в подальшому.

4. Зайнятися саморозвитком. Молодик в Діві – це чудовий час для того, щоб повернутися до себе, своїм істинним бажанням і покликанням. У гонитві за матеріальним ми часто забуваємо про головне – про свою місію, про духовний шлях і про радощі життя. 19 серпня астрологи радять приділити час собі і своїй душі, адже в цей день у багатьох буде можливість почати нове усвідомлене життя.

5. Прибрати в будинку. Творча праця матиме позитивний вплив на енергетику. Прибирання в будинку, косметичний ремонт, позбавлення від речей-вампірів буде відмінним заняттям для тих, кому потрібно заспокоїтися і привести порядок в думках.

Facebook Комментарии