Незнаю хто автор, але мені сподобалося. А ТИ — ПРОСТО хрещений, чи ти ПРАВОСЛАВНИЙ?! Я думаю що над цим повинен задуматися кожен!!!

Михайло Квасниця

Незнаю хто автор, але мені сподобалося.
А ТИ — ПРОСТО хрещений, чи ти ПРАВОСЛАВНИЙ?!
Я думаю що над цим повинен задуматися кожен!!!
Просто хрещений — це коли в твоїй машині висять іконки, але ти куриш в цьому ж автомобілі і вимовляєш матюки (молитву дияволу) і хулу на Господа!
Просто хрещений — це коли ти відвідуєш Храм Божий тільки на Великдень і Різдво.
Просто хрещений — це коли суть Пасхи полягає в яйцях, ну і в день хрещення Господнього, обов’язково тобі потрібно скупатися в ополонці, але молитва ж почекає … Правда?
Просто хрещений — це коли ти будеш грішити, спиш з усіма підряд поза шлюбом, і кажеш: «Хто в наш час не грішний? Господь — Любов, Він простить мене …».
Просто хрещений — це коли ти плутаєш слова навіть в «Отче Наш» і не знаєш, що таке Символ Віри.
Просто хрещений — це коли ти думаєш, що сповідатися досить лише вдома перед Богом, але не на Таїнстві Сповіді — яке встановив Ісус Христос для народу свого!
Просто хрещений — це коли в піст у тебе «пісна» ковбаска в холодильнику.
Просто хрещений — це коли ти соромишся перехреститися проходячи повз Храму, спеціально оминаєш Храм стороною, бо соромишся своєї віри!
Просто хрещений — це коли ти смієшся над тими, хто сповідує свою віру відкрито і безбоязно!
Просто хрещений — це коли ти називаєш фанатиками тих, хто ходить по неділях в Храм Божий і приступає до таїнства Причастя.
Просто хрещений — це коли ти вважаєш, що християнство — застаріло, і Бог «вийшов з моди», і взагалі це нерозумно і смішно.
Просто хрещений — це коли ти! Хрещений! Обговорюєш за спинами своїх же священиків і єпископів! Коли для тебе священики — це «бізнесмени на мерсах».
Просто хрещений — це коли ти витрачаєш десятки тисяч собі на новий одяг, і судиш Церкву за те, що вона будує золоті куполи. Але ти навіть не спромігся дізнатися суму, яку витрачає Церква на будівництво дитячих будинків, храмів і реабілітаційних центрів. Але це, мабуть, тебе не сильно турбує! Адже набагато простіше засуджувати, ніж почати змінювати самого себе!!!
Просто хрещений — це коли ти б’єш себе в груди, що ти православний чи католик перед будь-ким, і пізніше виправдуєшся, що ти не ходиш в Храм, бо там «злі бабки» і «багаті попи» і «головне, адже вірити в душі …»
Просто хрещений — це коли ти вважаєш Триєдиного Бога — Своїм Господом! І в той же час віриш в гороскопи, ходиш до ворожок, дивишся битву екстрасенсів, читаєш атеїстичну чи аморальну літературу, віриш в прикмети, магію і обереги, які нібито допомагають тобі в житті.
Просто хрещений — цей той, хто захотів стати Богом сам на цій землі, і він не усвідомлює, що лише Бог захотів стати людиною …
Просто хрещений — це коли для тебе брати і сестри твої по вірі — немов чужі люди!
Просто хрещений — це коли Біблія — ​​казка, а брехливі чорні новини про Церкву — 100% -ва «правда»!
Просто хрещений — це коли ти псуєш дівчат направо і наліво і хочеш собі чисту дружину! І виправдуєш все це своєю молодістю, мовляв бери від життя все?!
Просто хрещений — це коли ти не віриш в Рай, Пекло і Судний День, але віриш гороскопам по першому каналу!
Просто хрещений — це той, ким я був до недавнього часу, і ким я ніколи не захочу більше бути.

Facebook Комментарии