Люди –ви втратили страх? Ви справді думаєте, що історія про коронавірус, це та, яка не має жодного стосунку до вас?

ЛОР Павлюк

ПРО ВЕСІЛЬНІ ПЛЯЦКИ І ПЛР-ТЕСТИ

Черги на ПЛР тестування, довгий запис на КТ, очікування, сльози розпачу, паніка з тремтінням рук і лікування з довгим та дуже коштовним списком ліків, деякі з них важко знайти, інших немає в аптеках, то так — легка прелюдія. Бо про переповнені лікарні, перевтомлених медиків та байдужих і легковажних людей писати можна довго — щодня по кілька дописів, втомитесь читати, а це реалії моєї щоденної лікарської практики.

Знаю про, що говорю бо кілька разів у тиждень-забір мазків на ПЛР –теж частина моєї роботи. Я думав, чи справді варто писати те, що я напишу нижче , але напевне варто.

Люди –ви втратили страх? Ви справді думаєте, що історія про коронавірус, це та, яка не має жодного стосунку до вас? Можу сам відповісти-напевне так. Бо якби думали інакше, на озерах, заміських відпочинкових комплексах не лежали б поруч щільно як шпроти, у центрі міста де скупчення людей -одягнули б маску , а ще сто разів подумали б, чи варто іти на уродини , весілля та інші знаменні забави, без яких певне світ перевернеться. Він, до речі вже перевернувся, якщо ви досі цього не зрозуміли .

Зупинюсь на заходах у ресторані з великою, і навіть не дуже великою кількістю людей. Коронавірус дуже контактний, і якщо на вашому заході є один безсимптомний гість, або ж контактна особа того хто захворів-вітаю, разом з коробкою весільних пляцків у ваших гостей «чудовий подарунок» — проявиться до 14 днів. Він заставить понервуватись, потанцює ламбаду в легенях, коштів піде більше ніж у конверт молодій парі, а спогади, спогади гарантую «грітимуть» усе життя, то в разі легкої форми перебігу. Про важку таких деталей не описуватиму, але фраза «лебедина пісня» сюди пасує.

Не лякаю-застерігаю. Люди-стримайтесь. Без весілля, ювілею, гучної вечірки можна прожити – а от з ураженими легенями, або ж без того кого любите і цінуєте –подумайте самі. Ви можете заперечити, сказавши, а он ті чи ті робили забаву і ніхто не захворів-а ви впевнені? З таким спалахом захворюваності , який є у нашому регіоні із скажімо 70 запрошених-у кількох коронавірус є точно, це проста математика панове.

Якщо ж вам з того, що я написав смішно, або ж навпаки з’явилась агресія, бо в шухляді запрошення на ту чи іншу подію, замовлено столи, а кондитер збиває крем до святкового торту- то чого злитись-чекатиму вас на заборі ПЛР. Ця дуже навіть попередня процедура, дуже змінює пазлики у головах пацієнтів, я знаю про що кажу!

Facebook Комментарии