ПОДРОБИЦІ ТРАГЕДІЇ НА АТРАКЦІОНІ У ЗАЛІЗНОМУ ПОРТУ: ЧОЛОВІК ПЕРЕБУВАЄ У ВАЖКОМУ СТАНІ

Відпочивальник після забавки на морі зламав шию і залишається нерухомим.

У Залізному Порту в Херсонській області сталася трагедія. 40-річний чоловік отримав важку травму хребта на водному атракціоні. Наразі він перебуває у лікарні в тяжкому стані.

Про це ТСН.ua розповіла дружина постраждалого мешканця Херсону Івана Каменева Олеся. Жінка каже, що чоловік з друзями вирішив прокататися на водному атракціоні «Бетмен» і ледь не позбувся життя.

Підступний «Бетмен»
Поки моторний човен мчав на швидкості, чоловік зісковзнув з надувної конструкції, і його з усієї сили кинуло на торпедну перетинку між надувними частинами. Там його било об дно, поки човен не зупинився. Всі, хто був на «Бетмені», побачивши, що чоловіка кидає в різні боки, почали гукати водіям моторного човна, аби зупинилися, але ті навіть не дивилися на те, що відбувається позаду, каже дружина.

Жінка зазначила, що її чоловік був тверезим.

«Троє водїїв навіть не озиралися і не цікавилися, що відбувається з пасажирами! Все закінчилося трагічно. У чоловіка перелом хребта (зламана шия). Руки і ноги у нього не рухаються. Він зараз перебуває в лікарні у важкому стані», — розповіла ТСН.ua Олеся.

Заява до поліції
Після інциденту очевидці події звернулися до поліції та викликали швидку для Івана.  Олеся з чоловіком поїхали до лікарні, а з правоохоронцями спілкувалися їхні друзі.

«Офіційно особисто я ще нічого не писала. Мене ніхто не викликав. Я знаю, що прокуратура зайнялася цією справою. У власника атракціону конфіскували човна. Ми одразу на місці стали вимагати у них ліцензію на такий вид діяльності. Нам сказали, що покажуть документи тільки поліції, я впевнена, що у них їх не було», — розповідає Олеся.

Жінка каже, що після операції звернеться до поліції особисто щодо випадку з її чоловіком на водному атракціоні.

Лікування
У постраждалого діагностували закриту хребетно-спинномозкову травму хребта (перелом 5, 6 і 7-го шийних хребців).

Небезпечний "Бетмен": після відвідування атракціону в Залізному Порту чоловік зламав шию
Зараз родина херсонця шукає кошти на вартісну операцію. Жінка каже, що вони вже зібрали і витратили 167 тисяч гривень на імпланти, ще треба 34 тисячі гривень на саму операцію і 1000 доларів на придбання стимулятора. Крім цього родина чоловіка витрачає 2-3 тисячі гривень на лікування. Після операції  ще потрібні будуть кошти на реабілітацію.

«Прогнози лікарі дають непогані, але вони не можуть сказати точно.  Відчуття у ногах у нього є,  і шанси є, тому при адекватному лікуванні і реабілітації у нього є можливість знову стати на ноги», — розповідає Олеся.

Операцію постраждалому чоловіку призначили на завтра, 13 серпня.

Небезпечні забавки
Жінка говорить, що хоче попередити інших, щоб не спокушалися на такі атракціони і перед тим, як ними скористатися перевірити, чи має власник право на такий вид діяльності.

«З боку все виглядає красиво і кумедно. Але насправді для непідготовлених людей це — дуже небезпечний вид розваги, про що ніхто не попереджає людей. Коли ми стали цікавитися цією темою, виявилося, що на «Бетмені» мало не щотижня серйозно травмуються відпочиваючі. Нещодавно там травмувалася дівчина. Після нещасного випадку з моїм чоловіком на атракціоні «Плюшка» зламав хребет хлопець з Київської області. На сьгодні в смт Залізний Порт прибрали ці розваги, але не впевнена, що наступного року вони не з’являться знову. Будьте обережні, а дітей взагалі не пускайте на ці атракціони», — звернулася до відпочивальників жінка.

У соцмережах люди обговорили цей випадок, думки користувачів соцмережами розділилися, але більшість дописувачів зійшлася на думці, що ліпше відмовитися від відвідування таких атракціонів, оскільки вони небезпечні і іноді загрожують життю.

скрин2 бетмен
Хто несе відповідальність за нещасні випадки на атракціонах
У Херсонській ОДА в управлінні курортів і туризму ТСН.ua розповіли, що дозволи на такий вид діяльності або виконання робіт підвищеної небезпеки чи експлуатації механізмів підвищеної небезпеки видають в управлінні Держпраці Херсонської області. На це є окрема постанова Кабміну. Фахівці Держпраці здійснюють перевірки атракціонів і якщо фіксують порушення, то відповідальність за порушення несуть їхні власники.

«Якщо виникають порушення по експлуатації таких об’єктів, то проводяться позапланові перевірки. Якщо стався нещасний випадок на атракціоні, то створюється спеціальна комісія, яка розслідує такий випадок», — розповіла ТСН.ua головна спеціалістка управління курортів і туризму.

Нагадаємо, раніше що мешканка Мелітополя Запорізької області

«Це був жах»: у Кирилівці дівчина ледве не потонула, опинившись під «бананом»
ледве не потонула, катаючись на популярному морському атракціоні «банан».

Приєднуйтесь також до tsn.ua у Google News.
Стежте за останніми новинами!

Приєднатись
Автор: Юлія Шевченко

Джерело ТСН

Facebook Комментарии