На США зійшов ураган «Ісайяс»: вітер і вода знищують усе на своєму шляху. Те що там твориться словами не передати (відео)

У США ураган першої категорії «Ісайяс» зійшов на узбережжя штату Північна Кароліна.

Основний удар стихії припав на курортне місто Оушн-Айл-Біч, передає Bloomberg.

Однак місцеві жителі були попереджені заздалегідь, тому змогли підготуватися до удару урагану. Було закрито прибережні магазини й ресторани, а на пляжах не було відпочивальників.

Додамо, що за прогнозом ураган «Ісайяс» може призвести до підтоплення – до 20 см опадів, а на узбережжі можливі штормові нагони до 1,5 метра. Метеорологи попередили, що повені можуть накрити території східної Кароліни і частину північного сходу США.

Крім того, управління з надзвичайних ситуацій Нью-Йорка повідомило, що сильний вітер очікується в районах Квінс, Бруклін, Мангеттен і Бронкс. За повідомленням місцевих ЗМІ, ураган «Ісайяс» може виявитися найсильнішим за останні 8 років.

Зараз ураган прямує на північний схід Штатів зі швидкістю близько 35 км/год.

Пояснимо, що ураган I категорії – це найслабший із п’яти можливих, проте президент США Дональд Трамп назвав Ісайяс «дуже серйозним». Глава Білого дому вже оголосив надзвичайний стан у Північній Кароліні через наближення шторму. Надзвичайний стан було введено для того, щоб вивільнити кошти для федеральних чиновників і допомогти містам координувати зусилля з надання допомоги у разі лих.

OBOZREVATEL

Facebook Комментарии