“Труп вже гнив, був лише у трусах”: у Польщі знайшли мертвим українця, який поїхав на заробітки та зник

У польському місті Конін, у Великопольському воєводстві, знайшли тіло українця, який напередодні приїхав у місто на роботу.

Про це пише “Польське радіо”.

За інформацією Польського пресового агентства, тіло українця знайшли біля залізничної колії неподалік станції Сплавє. Тоді залізничники почули трупний запах із кущів. Там вони виявили тіло людини. Українець був лише у білизні. Поруч із ним був його одяг, документи та дорожня сумка.

У Польщі заявили, що тіло українця було настільки розкладеним, що експерти не могли встановити точну причину смерті. Проте поляки переконані, що українця не вбивали. Там заявили, що чоловік помер через переохолодження.

У Польщі знайшли мертвим українця повідомляє “Вголос

За неофіційною інформацією PAP, виявлені неподалік останків документи належать громадянину України, котрий приїхав до Польщі у першій половині липня. Чоловік перебував на карантині в одному з населених пунктів у Шамотульському повіті, приблизно за 130 км від місця виявлення останків. Востаннє поліція підтвердила, що чоловік був у місці відбування карантину чотири дні до виявлення тіла. Під час наступного контролю громадянина України вже не застали вдома.

Водночас прокурор Мараньда у розмові сказала, що виявлене при колії тіло не вдалося однозначно ідентифікувати, а тому додатково проведуть тест ДНК.

Facebook Комментарии