КАРАНТИН В УКРАЇНІ ХОЧУТЬ ПРОДОВЖИТИ ПІСЛЯ 31 ЛИПНЯ

У МОЗ назвали ймовірну дату, розповіли, чи контрольована ситуація з коронавірусом в країні, а також, що насамперед закриють у разі посилення заходів.

Так, джерело в Міністерстві охорони здоров’я повідомило, що карантин можуть продовжити після 31 липня ще на два тижні, тобто до 14 серпня, пише «Сьогодні».

Ще немає проєкту постанови, над ним поки йде робота. Але дискусія йде про те, що доцільно встановити карантин ще на два тижні, бо у COVID-19 такий термін інкубаційного періоду, – повідомили в МОЗ.

Нині у відомстві обговорюється також, в якому вигляді продовжувати карантин. Мова йде про заходи, які залишать, і про ті, що будуть скасовані. Найімовірніше залишаться вимоги до дотримання соціальної дистанції в громадських місцях, а також заходи, що стосуються транспорту, в тому числі і його обробка.

Якщо ж ситуація в якому-небудь регіоні погіршиться, буде, насамперед, зупинена робота спортзалів, стадіонів.  Складним залишається і питання щодо початку нового навчального року в школах з 1 вересня.

Коронавірус в Україні 13 липня зафіксували у 612 українців. Усього хворобу підтвердили у 54 133 людини.  Померло 1 398 осіб, за добу 15. Одужали за останню добу 385 людей, усього 26 503.

Нагадаємо, що в Україні до 31 липня  діє адаптивний карантин через коронавірус. Він передбачає, що кожен регіон може послаблювати заходи залежно від ситуації на місці.

Facebook Комментарии