Зеленський вимагає від Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання

В Офісі президента відреагували на висловлювання нардепа від «Слуги народу» Галини Третьякової про «дітей низької якості». Про це повідомляє Telegram-канал «Резидент» з посиланням на власне джерело в Офісі президента.

За даними журналістів, президент Володимир Зеленський вимагає від Третьякової принести офіційні вибачення, уточнивши, що висловлювання про «дітей низької якості» і «стерилізації жінок без вищої освіти» є її персональною позицією.

Також, за словами джерела ЗМІ, президент вимагає від Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Нагадаємо, народний депутат фракції «Слуги народу», голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Джерело https://zik.ua/

Facebook Комментарии