У директорки однієї зі шкіл Києва підтвердили коронавірус

Навчальний заклад, в якому мало відбутись ЗНО, закриють і перевірять всіх осіб, які контактували з хворою.

Під час пресбрифінгу мер столиці підтвердив інформацію про директорку школи №197, в якої виявили коронавірус. До моменту госпіталізації у лікарню хвора контактувала з іншими керівниками закладів освіти, в яких має відбутись ЗНО, та відвідувала управління освіти. Наразі встановлюється коло осіб, які спілкувалися з директоркою. Упродовж двох тижнів вони мають перебувати на самоізоляції.

Школа, якою керує хвора на COVID-19 директорка, мав стати одним із пунктів складання ЗНО. Колеги очільниці закладу освіти в соцмережі пишуть, що цей випадок має спонукати МОН прийняти рішення скасувати ДПА у формі ЗНО для всіх випускників.

Вочевидь, міносвіти не збирається ухвалювати такі кроки. Сьогодні на планерному засіданні Уряду Любомира Мандзій доповіла, що МОН розробило необхідні документи та накази для проведення ДПА. До того ж, уряд прийняв рішення виділити кошти для забезпечення учасників та організаторів іспиту засобами індивідуального захисту та антисептиками:

Ці речі надійдуть до державних обласних адміністрацій, і згодом будуть передані до пунктів тестування. Надходження ЗІЗ розпочнеться на наступному тижні. Крім того, є Постанова головного санітарного лікаря України, тому ми в спокійному режимі готуємось до проведення ДПА у формі ЗНО і готуємо безпечні умови для більш як 1 700 пунктів тестування, — підкреслила тимчасова очільниця МОН.

Facebook Комментарии