ЩОБ НЕ КРИЧАЛА: У ЗАПОРІЖЖІ ВИХОВАТЕЛЬКА ЗАДУШИЛА НЕМОВЛЯ

Другого червня у приватному дитячому садочку у Запоріжжі померла дівчинка. Їй був всього лише рочок. Вихователька сказала, що дівчинка могла сама задихнутися уві сні. Сьогодні з’явилося відео з камер спостереження, яке не встигла видалити вихователька.

Тимур Мамедов, адвокат родини загиблої однорічної дівчинки Олесі, опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці відео з камер спостереження, на яких зафіксована дійсна причина смерті дитини, у стінах так званого приватного садка.

“Повідомляю, що псевдовчитель затримана слідчими органами влади в порядку ст. 208 Кримінального кодексу України за обґрунтованою підозрою у вбивстві, вчиненому проти неповнолітньої дитини (п. 2 ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України), а зараз піднімають питання  про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання від вартою.

Залишаю фрагмент відео з камер спостереження під моїм постом, а ви, друзі, самі зробите висновки – нещасний випадок чи вбивство.

Вибачте за сленг, але тупо зав’язати подушку і відвезти в іншу кімнату, залишити річну дитину приблизно 10 хвилин без уваги тільки тому, що дитина плакала, не здоровий глузд”, – йдеться у дописі.

Тож виявляється, щоб дитина не кричала, жінка примотала їй до обличчя подушку і віднесла в іншу кімнату. Очевидно, через це дитина і задихнулася.

Джерело https://westnews.com.ua/

Адвокат родини загиблої однорічної дівчинки Олесі – Тимур Мамедов, оприлюднив відео з камер спостереження, на своїй сторінці у Фейсбук, де зафіксована дійсна причина смерті дитини, у стінах так званого приватного садка. Нагадаємо, мати дівчинки вперше скористалась послугами так званого садочка, який облаштований у трикімнатній квартирі одного з районів Запоріжжя.

Через годину батькам подзвонила «вихователька» Ірина, та повідомила, що дівчинка, який було більше року, померла. За словами бабусі загиблою, причину смерті жінка аргументувала тим, що дівчинка сильно плакала, від цього вона почала блювати та вдавилась. Вихователька наполягає – дівчинка була хвора. За словами сусідів, заклад функціонував близько 5 років, куди систематично батьки приводили свою малечу. Однак за словами сусідів, з квартири постійно доносився дитячий плач, однак до відповідних інстанцій чомусь не звертались, хоча впевнені жінка ліцензії чи дозволу на діяльність – немає.

Батьки повіривши написаному, о 9 ранку привели туди свою дівчинку Олесю, а ввечері хотіли вже передивитися всі відповідні документи, але вже через годину їм подзвонила псевдо вихователька та повідомила – дитина не дихає. Батькам розповіли, що дівчинку вкусив хлопчик, якого теж привели у садок через це вона розплакалась і від стресу у неї почалася блювота. Власниця дитсадка вирішила покласти її спати, хоча істерику дитини чули навіть трьома поверхами нижче.

Зараз всі оголошення з мережі видалені, господиня не відкриває двері та не відповідає на дзвінки. Натомість адвокат родини вніс ясність у справу. На відео можна побачити, як псевдо вихователька зав’язує подушку на голові Олесі, буквально через пів годину після того, як її віддали туди батьки, аби дівчинка припинила плакати. За словами пана Мамедова жінка віднесла дитину в іншу кімнату, де залишила її на 10 хвилин без нагляду, а коли сталася трагедія намагалась приховати сліди власного злочину.

«До приїзду слідчої групи видалила відеозапису камер спостережень з жорстких дисків, сховала знаряддя злочину, розділу вже дитини і намагалася приховати інші сліди злочину. Але, за збігом обставин, частина відео залишилася (про яку швидше забула), за яким і відновили всю хронологію подій», – зазначає адвокат. Тому батьки Олесі та безпосередньо адвокат мовчали про подробиці страшного інциденту, аби «вихователька» не змогла сховатись або знищити всі докази.

Наразі, жінка затримана слідчими органами в порядку ст.208 КПК України на підставі обґрунтованої підозри у вбивстві, вчиненого щодо малолітньої дитини (п.2 ч.1 ст. 115 КК України), і зараз ставиться питання перед судом про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Facebook Комментарии