Зеленський бачить Міністром освіти Сергія Бабака

В нас немає повноцінного Міністра освіти — Володимир Зеленський

Володимир Зеленський під час прес-конференції для українських та закордонних ЗМІ повідомив, що неодноразово пропонував очолити Міністерство освіти і науки голові комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергію Бабаку. 

У нас є т. в.о. Міністра освіти. Але я вважаю, що в нас немає повноцінного Міністра освіти. Нам не треба чекати, коли буде в освіті якийсь вибух, коли будуть закриватися інститути, університети чи школи. Але в нас є відповідальна особа – Сергій Бабак. Він є голова комітету. Запитайте Сергія Бабака, скільки разів я йому пропонував взяти відповідальність за освіту. Але він відмовляється і каже: “А як без мене в комітеті?». Частково це правда, він на місці, а частково – це велика відповідальність бути міністром, тим більше, з нашою кадровою політикою і коли ти не знаєш, на який термін тебе оберуть очолювати посаду, – зазначив президент.

Також він додав, що в Україні відчувається кадровий голод і дуже складно знайти не лише гарного міністра освіти, а і гарного міністра культури та міністра енергетики, тому їхні посади й досі залишаються вакантними.

Facebook Комментарии