МОН просить уряд відкрити заклади вищої освіти

Міністерство освіти і науки звернулось до Кабінету Міністрів з проханням внести зміни до постанови № 211 та  частково відкрити виші для здобувачів освіти для проведення певних заходів.

Про це, під час проведення онлайн-конференції, сказав заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

«Ми в міністерстві ще минулого тижня розробили пропозиції змін до 211 постанови. Зараз вони надіслані колегам по уряду, до головного санітарного лікаря, до Міністерства охорони здоров’я, де ми просимо враховуючи всі звернення закладів, які надходили, не лише нашої сфери управління, але і міністерства культури, щоб ми відкрили відвідування закладів освіти, в тому числі закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої освіти, для проведення певних заходів», — сказав Єгор Стадний.

За його словами, що йдеться про дипломну підготовку, проведення лабораторних робіт, тренажерних занять, проведення атестації, у випадках неможливості її проведення у дистанційній формі.

«Наші пропозиції змін до постанови зараз розглядають у Міністерстві охорони здоров’я. Найближчим часом ми поінформуємо про результати розгляду», — заявив урядовець.

Освіта.ua
19.05.2020

Facebook Комментарии