Синоптики не можуть пояснити: в Україну йдуть заморозки

Погода в Україні в травні 2020 продовжить дивувати
Погода в Україні з 17 по 23 травня буде холодною, дощовою, вітряною і з можливими заморозками. Такий прогноз у своєму мікроблозі дала синоптик Наталка Діденко. За її даними середня денна температура протягом тижня триматиметься на рівні +16… +18 градусів. При цьому в нічний час 22-23 травня можуть очікуватися заморозки.
В Україну йде 30-градусна спека: синоптики різко змінили прогноз на травень
За даними синоптика, в неділю, 17 травня, в Україні буде переважати атмосферний фронт. Про це вона написала у своєму Facebook.
«Завтра, 17-го травня, знову черговий атмосферний фронт пролітатиме нашою територією. Спочатку дощі литимуть на Заході, Півночі, у центральних областях (окрім Дніпра та районів), а також в Одеській області. Карта 1. Протягом дня дощі переміщуватимуться через центральні області й пізно ввечері досягнуть Харківщини, Дніпра з районами, а вже у ніч на вівторок накриють Схід України. По всьому Півдню опади також пройдуть аж надвечір, проте Крим та південні райони континентального Півдня уникнуть вологої повітряної маси», — прогнозує синоптик.
При цьому, як повідомляє синоптик, середня температура по Україні становитиме +14… +18 градусів. Трохи тепліше буде в південних областях.
«Вітер завтра буде західного напрямку, помірний, а ось 18-го травня зміниться на північно-західний і посилиться. На сильне тепло розраховувати не варто, в неділю протягом дня очікується +14… +18 градусів, на півдні +18… +22 градуси. Вогнище свіжої погоди завтра опиниться над Вінницькою областю та північними районами Одеської області — там лише +10… +14 градусів. Карта 2», — додала Діденко.
У Києві неділя передбачається з періодичними дощами та помірною температурою повітря +16… +18 градусів. Такий температурний рівень залишиться переважно весь наступний тиждень.
Також синоптик попередила, що 22-23 травня очікуються заморозки.
«За попередніми прогнозами, в районі 22-23 травня на Заході, Півночі та місцями в центральних областях України є ймовірність заморозків. Карта 3, це — температура повітря, прогнозована на ніч, на 23 травня, на висоті півтора кілометра. Підкреслюю, за попередніми прогнозами. День, звичайно, буде тепліше», — зазначає Діденко.

Facebook Комментарии