На Одещині фермер через неврожай вкоротив собі віку

В Кілійському районі Одеської області скоїв самогубство фермер, який втратив через посуху 100% врожаю.

Про це повідомляє УНІАН.

Як заявив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко, покінчив із собою житель села Шевченкове Володимир Сердюченко, 1954 року народження.

«Василь Миколайович був порядним фермером, він взяв в оренду 150 га землі у людей. Весь врожай був втрачений через посуху. Опинившись у складних фінансових умовах, не отримавши виразних відповідей від керівництва країни про компенсацію втраченого врожаю, доведений до відчаю, землероб не зміг пережити біди», — заявив Бойченко.

Він уточнив, що Сердюченко взяв в оренду земельні паї у жителів Шевченкового і, тільки за це йому потрібно було виплатити близько 900 тис. грн.

«А врожаю немає… Доведений до відчаю чоловік вирішив добровільно піти з життя», — заявив глава ОТГ, висловивши співчуття рідним і близьким фермера.

Як підкреслює Бойченко, близько місяця тому, на підставі скарг фермерів, Кілійська міськрада підтримала звернення до центральних органів влади – просила надати допомогу звичайним аграріям, які опинилися на межі виживання.

«У держбюджеті аграрний фонд закладено у розмірі 4 млрд грн… Другий рік — неврожай, а в цьому році небувала посуха…», — наголосив Бойченко.

В аналогічній безвихідній ситуації значна частина аграріїв регіону. Завтра, 12 травня, повинна знову відбутися сесія Кілійської міськради — депутати хочуть знову звернутися до керівництва України.

Facebook Комментарии