В МОЗ РОЗПОВІЛИ, КОЛИ УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ЗНЯТИ МАСКИ І ЗНОВУ ВОДИТИ ДІТЕЙ У САДОЧКИ

Якщо у період карантину кількість виявлених випадків COVID-19 почне зменшуватися, то вже до кінця літа масковий режим може завершитися. Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я і головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю РБК-Україна. Також він додав, що на 22 травня вже заплановано перегляд карантину.

Якщо число випадків буде йти до зниження, а ситуація поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо із цього всього. Можливо, і дитячі садочки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350-500 випадках і маска стане для нас невід’ємним атрибутом до кінця цього року, – сказав він.

Ляшко також підкреслив, що наступний перегляд карантину відбудеться 22 травня.

Поки буде карантин, до тих пір ми будемо в масках, з антисептиками та соціальною дистанцією. Іншого виходу немає. Ми говоримо про те, що у нас розробляється поетапний план виходу з карантину. Ми вже зараз пом’якшуємо обмеження з 11 травня. Наступний етап перегляду карантину – 22 травня. Будемо слідкувати за розвитком епідеміологічної ситуації, – зазначив пан Ляшко.

Facebook Комментарии