Безвладдя у Москві: Путін у бункері, а у прем’єра уряду РФ – коронавірус

У глави уряду РФ Михайла Мішустіна виявлено коронавірус.

Про це повідомляє Інтерфакс.

“Прем’єр йде на самоізоляцію, він запевнив, що уряд продовжує штатну роботу”, – йдеться в повідомленні.

Мішустін заявив, що запропонував виконувати обов’язки глави уряду першому віце-прем’єру Андрію Білоусову.

Глава уряду також ще раз звернувся до росіян із закликом максимально серйозно поставитися до коронавірусної інфекції і зробити все можливе, щоб зупинити її поширення.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін, який заразився коронавірусом, ще кілька тижнів тому максимально обмежив очні контакти.

Прес-секретар глави уряду РФ Борис Бєляков зазначив росЗМІ, що всі, хто останнім часом контактував з Мішустіним, будуть ізольовані і здадуть тести на COVID-19.

Прем’єр перебуватиме під наглядом лікарів в одному з медичних закладів. Про те, що він заразився, Мішустін дізнався нібито лише напередодні розмови з президентом Володимиром Путіним.

За даними ЗМІ, останній раз Мішустін зустрічався з Путіним більше місяця тому, ще 24 березня. Таким чином вони натякають, що прем’єр не міг заразити Путіна.

Слід зазначити, що росіяни вже кілька тижнів не бачать і президента РФ Путіна. За словами його прессекретаря, глава держави не буває у Кремлі. Він працює у своїй заміській резиденції.

Судячи з телевізійної картинки, яку росіянам показали напередодні Великодня, Путін переховується від коронавірусу у якомусь бункері.

За останніми даними, в Росії зафіксовано 106 498 випадків захворювання, 1 073 людини померли.

Facebook Комментарии