Маски з Китаю, літак з якими зустрічав Зеленський, продають в Епіцентрі

Народний депутат Олександр Герега запропонував меру Києва та депутатам Верховної Ради закуповувати медичні товари протиепідемічного призначення в його компанії “Епіцентр К”.

Відповідний лист Гереги опинився у розпорядженні УП.

У своєму листі Герега нагадує київському градоначальнику про те, що на минулому тижні літак “Мрія” доставив в Україну велику партію товарів протиепідемічного призначення.

Депутат запевняє, що наявні товари мають європейський та український сертифікати якості, а також обіцяє зробити знижку при замовленні великої партії.

У коментарі виданню представниця компанії, яка була вказана в листі як Ольга Анатоліївна підтвердила, що в “Епіцентр К” дійсно можна придбати такі товари.

“Ми купуємо і продаємо все це в торгових центрах. Ми також допомагаємо всім, кому потрібно купити даний товар, тому що дійсно цей товар зараз дефіцитний. Він у нас є в наявності в торгових центрах, тому є така розсилка. Якщо вам потрібно, то ви до мене звертаєтеся, я вам кажу, який товар, яка ціна і де в торговому центрі ви можете все це придбати”, – сказала вона.

Інший представник, чиє ім’я було вказано у листі, Віктор Олексійович повідомив УП, що він відповідає за групу антисептиків і дезінфекторів, а їх у томі вантажі, який привезла “Мрія” не було.

У свою чергу помічниця Гереги Ольга Григор’єва заявила журналістам, що лист на ім’я Кличка було єдиним і вийшой “помилково”. При цьому вона пообіцяла розібратися в події.

Між тим ряд депутатів ВР повідомили виданню, що подібні листи від Гереги отримали ряд нардепів. За словами співрозмовників УП, “листи приходять всім на депутатські скриньки”.

Нагадаємо, літак «Мрія» доставив в Україну медичний вантаж з Китаю 23 квітня.

Тоді президент Зеленський, який зустрічав вантаж, заявив: “Наша «Мрія» привезла в Україну 12 мільйонів масок як для лікарень, так і для аптечних мереж. Також привезли близько 260 тисяч захисних окулярів для медиків і понад 100 тисяч захисних костюмів 5-го рівня захисту».

Джерело https://3oko.com.ua/biznes-na-smertiakh-masky-z-kytaiu-litak-z-iakymy-zustrichav-zelens-kyy-prodaiut-v-epitsentri/?fbclid=IwAR268V9CruXu3xXue6iqYO3mr7u5ErVj-IskysGFQYkjPQAodrtp6tiWIbo

Facebook Комментарии