Директор школи влаштував прибирання та дезінфекцію під’їзду

Власний приклад – це найкращий учитель для суспільства, вважає Дмитро Ламза.

Карантин – це фактично нова форма існування, і доводиться змінювати не лише свої звички, але й погляд на речі, які здавалися абсолютно непорушними. Щоб пережити цей нелегкий період, люди повинні насамперед допомагати один одному і проявляти ініціативу, не чекаючи підказок.

Так вважає один із наймолодших директорів України Дмитро Ламза, очільник київської школи № 210 з поглибленим вивченням російської мови. Він на власному прикладі показав, як можна тримати у чистоті не лише квартиру, але й місце біля неї – і, крім того, спонукати інших людей до корисної справи.

Критикувати можуть всі… Але мала частина людей готова встати і зробити хоч щось біля себе і своєї домівки. Я завжди говорив і буду говорити, що власний приклад – це кращий учитель для суспільства! – наголосив пан Ламза на своїй сторінці у фейсбуці.

Закінчивши прибирання у квартирі, він вирішив на цьому не зупинятися і прибрати й під’їзд свого дому.

День видався дуже вдалим, минув швидко і результативно: вимиті до блиску вікна, меблі, підлога тішать око, до того ж, під час такої потрібної та корисної праці упорядковуються всі думки. Та цього мені видалось замало – вирішив зробити генеральне прибирання парадного, адже зараз так необхідно тримати в чистоті не лише квартиру, а й місце біля неї, – зазначив директор.

За словами Дмитра Ламзи, дотримуючись всіх вимог карантину, вимивши й продезінфікувавши два поверхи будинку, він із захопленням спостерігав, як сусіди, що живуть вище, також розпочали прибирання.

Ось так! Як і говорив, своїм прикладом можна спонукати людей до спільної та дуже корисної справи.

Але на цьому день працьовитого директора не завершився: насамкінець пан Ламза зварив справжній український червоний борщ.

Борщ видався дуже смачним, майже як у матусі, – зізнався директор. – У такому ритмі промайнув черговий день карантину, і наостанок – день закінчу пробіжкою! Робіть добрі справи, і обов’язково будьте здорові!

Facebook Комментарии