“Зірвав із скривавленого трупа одяг та почав гвалтувати”: вбивсто 17-річну дівчини, нові деталі

Підозрюваний у жорстокому вбивстві 17-річної Ірини Мукоїд з Тернопільщини 16-річний Василь Гнатюк намагався вийти на волю.

Про це пише сайт ternopoliany.te.ua.

Так, адвокати підозрюваного у вбивстві подали апеляцію на рішення суду першої інстанції. Вони вимагали випустити хлопця на волю. Проте суд прийняв сторону прокурора, визнавши, що ймовірний вбивця може бути небезпечним для оточення.

Про що йдеться

Як відомо, вбивство 17-річної Ірини Мукоїд сталось у 2017 році у селищі Вишнівець Тернопільської області.

Протягом довгого часу слідчі не могли встановити вбивцю і версії просто множилися у геометричній прогресії. Одна з версій – Ірину Мукоїд вбили якісь заїжджі хлопці.

Нібито вони підвезли дівчину на чорному джипі, а потім мертву викинули на ходу з машини. Знайшовся свідок, який бачив, як дівчину викидали з джипа, але через кілька місяців після трагедії, молодий хлопець опинився у психіатричній лікарні, так як у нього діагностували серйозне захворювання психіки.

Наступним підозрюваним став чоловік із сусіднього села, якого бачили напередодні з компанією біля автобусної зупинки, де Ірина сідала в транспорт.

Близько першої години ночі Ірина зателефонувала родичці і повідомила, що йде додому. Вона з друзями святкувала День міста. Але вдома вона так і не з’явилася. Її тіло виявив на узбіччі дороги місцевий житель. При чому, як він повідомив, в 6 ранку тіла дівчини ще не було, а в 6:40 вона вже там з’явилася. Біля тіла виявили скривавлений ніж і особисті речі дівчини.

Експертиза показала, що дівчині завдали три удари ножем в серце, один з яких виявився смертельним. Крім того, вона була зґвалтована, але вже після смерті. За словами судових медиків, дівчина померла миттєво – удари ножа пробили їй серце і легені.

Протягом майже двох років тривало слідство і завдяки ряду проведених експертиз, в тому числі молекулярної, було встановлено, що справжній вбивця Ірини Мукоїд – 16-річний підліток-інвалід Василь Гнатюк із сусіднього села.

Враження жорстокого вбивці Василь не робить – він виглядає пухкеньких учнем середніх класів школи. Однак характеристики, які йому дали в навчальному закладі, а також висновки психологів після допитів показали, що хлопчик насправді брехливий і жорстокий злочинець.

В ту злощасну ніч Василь Гнатюк напав вночі на дівчину, тричі вдарив її ножем, а коли вона перестала дихати, зірвав з неї одяг і почав ґвалтувати. Слідству ще належить з’ясувати, як труп потрапив на узбіччя і що стало причиною такого звірячого злочину.

Гнатюк свою провину не визнає, а його адвокати вимагають випустити його під домашній арешт або під заставу. На даний момент він знаходиться в слідчому ізоляторі.

Facebook Комментарии