Лікарня переповнена молодими людьми – лікар

Коронавірус небезпечний не тільки для літніх людей, ним масово заражається і молодь. Тим часом багато молодих людей не дотримуються карантину, гуляють і розважаються

Про небезпеку інфекції для молодих людей попередила лікарка і членкиня парламенту Великобританії Розена Еллін-Хан в інтерв’ю The Guardian.

Вона поділилася свіжими даними про ситуацію в лондонській лікарні Св. Джорджа, яка виявилася переповнена в зв’язку з епідемією COVID-19.

Коронавірус небезпечний і для молоді

Еллін-Хан працює 15 років у відділенні невідкладної допомоги, але, за її словами, ніколи не бачила нічого подібного.

Читайте також:  У Чернівцях померла жінка, у якої підозрювали коронавірус

“Кількість пацієнтів із симптомами респіраторної інфекції, у яких діагностують COVID-19, зростає. В неділю, 22 березня, вранці реанімаційне відділення виявилося повністю заповнене важкими хворими, у яких були проблеми з диханням. Через відсутність місць дорослих пацієнтів почали госпіталізувати в педіатричну реанімацію”, – поділилася вона.

“Ми бачимо молодих людей, які були цілком здорові, а тепер перебувають у лікарні. Деяким із них по 30 років і вони потребують штучної вентиляції легенів, щоб вижити”, – розповіла медикиня.

Читайте також:  Для захисту від вірусів: Евакуйованим із Китаю передали партію презервативів

Еллін-Хан розповіла, що медперсонал побоюється, що епідемія призведе до нестачі апаратів штучної вентиляції легенів, з якою вже зіткнулися лікарі в Італії.

“Найближчими тижнями доведеться вирішувати, кому дістанеться апарат штучної вентиляції легенів, а кому ні. Рятувати будуть молодих людей, які зараз гуляють і розважаються і ігнорують поради. І це значить, що якійсь мамі апарату може і не вистачити”, – резюмувала вона.

Відео з Сегодня

Facebook Комментарии