В цивілізованому світі бізнес допомагає під час коронавірусу, в Україні — заробляє

Загроза поширення коронавірусу — це не примарні фантезії скептиків — а реальність, яка зовсім близько. Італія, Іспанія, Німеччина, Франція — це ті наші відносно близькі сусіди, які повністю відчули на собі наслідки безпечності на невчасного вжиття заходів протидії поширенню коронавірусу.

Україна зіграла на випередження та при загостренні ситуації в Італії та появі захворілих в інших регіонах 12 березня оголосила карантин. Спантеличені громадяни розуміючи що далі буде гірше ринулись скупляти продовольство та речі першої необхідності.

На даний момент ринки закрито, працюють в основному великі супермаркети. Починаючи з 10 березня в супермаркетах твориться аншлаг як перед новим роком. Люди набирають продукти на перед, розбирають крупи, макарони, миючі засоби та порошки. Дістаються збереження «на чорний день» та спустошуються кредитні картки.

До 14 березня була досить приємна ситуація – супермаркети не піднімали ціни на продукти, проте «щастя» тривало недовго: спочатку ціни виросли на 10-15%, потім ще на 30%. Звичайно, можна виправдовуватись можливими перебоями в постачанні товарів, підвищенням небезпеки для працівників тощо. Проте, на справді, саме продовольчі магазини та супермаркети в останні два тижні отримують надприбутки, оскільки товарообіг виріз у 12 разів! Персоналу ж за складні умови зарплати піднято не було, та частина працівників які не можуть дістатись до роботи вимушена була брати відпустку за свій рахунок. Тому підняття цін в продовольчих магазинах в даний момент – це чиста спекуляція.

МАУ — в останні дні дозволених польотів МАУ підняла ціни на рейси в 10-12 разів, дуже дякуємо за розуміння та допомогу.

Аптеки – дезінфікуючі засоби, спирт, захисні маски та рукавички було розібрано ще 10-12 березня, проте при нових поставках ціна захисних масок зростає в 5-10разів. Кому дякувати: керівникам аптек чи постачальникам – якось байдуже, від того ціна не зміниться.

Попри розвантаження доріг послуги таксі зросли на 30%, — безмежно дякуємо.

Ну і особлива подяка нашій владі, яка «дала вивезти», а скоріш за все організувала вивезення медичних масок та захисних костюмів за кордон.

Прем’єр міністр Словаччини заявив, що українська влада за продаж медичних масок вимагала готівкою 2 млн доларів, проте знайшла іншого покупця – Німеччину. Тепер в наших лікарнях лікарі заражаються від пацієнтів коронавірусом через відсутність спец захисту, проте за дивним збігом обставин керівник апарату президента Єрмак купив авто за 3.2 млн гривень.

 

єрмак авто

Висновки робіть самі.

Джерело https://zoloti.com.ua/

Facebook Комментарии