МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІЛЛЯ ЄМЕЦЬ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ — ГОНЧАРЕНКО

Міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець йде у відставку, попри очікуваний початок епідемії смертельного коронавірусу COVID-19 в Україні.

Про це повідомив народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

«Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець йде у відставку», — написав він у своєму Telegram-каналі.

«Джерело з Міністерства охорони здоров’я і «Слуги народу» повідомляє, що Ємець зовсім не зміг налагодити роботу міністерства. І в умовах епідемії не може підготувати реальний план протидії вірусу. Тому було прийнято рішення про відставку. Зараз йдуть фінальні узгодження», — додав Гончаренко пізніше.

В ефірі «Прямого» Гончаренко уточнив, що Ємець сам написав заяву про відставку.

Крім того, політолог і телеведучий Тарас Березовець заявив із посиланням на джерела у «Слузі народу», що Ємець вирішив піти у відставку.

Раніше Ілля Ємець виступив за впровадження в Україні надзвичайного стану у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом службової невідповідності чиновників Кабінету Міністрів Олексія Гончарука через експорт медичних масок та інших засобів захисту.

Керівник САП Назар Холодницький зареєстрував кримінальну справу після оприлюднення інформації про те, що 31 січня і 8 лютого 2020 року секретар РНБО Олексій Данилов звертався до колишнього прем’єрміністра Олексія Гончарука з проханням обмежити експорт і реекспорт продукції, яка може бути використана для боротьби з поширенням коронавірусу. Кабмін фактично проігнорував звернення і не вжив цих заходів.

Facebook Комментарии