Поки батьки за свій рахунок роблять ремонти у школах, чиновники крадуть гроші

За розкрадання коштів у сумі понад 400 тисяч гривень, виділених на ремонт столичної школи, перед судом постануть начальник управління Дарницької РДА та керівник приватної фірми.
Про це повідомляє World Rumors із посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.
За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими СУ ГУНП в м. Києві завершено досудове розслідування за фактом заволодіння державними коштами у сумі понад 400 тисяч гривень начальником управління капітального будівництва Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації та заступником директора приватної фірми.
Як встановлено слідством, між Управлінням капітального будівництва Дарницької РДА та підрядною організацією був укладений договір про виконання капітального ремонту приміщення школи у Дарницькому районі м. Києва на загальну суму 2, 9 млн гривень.
У подальшому начальником Управління РДА та заступником директора приватної фірми, що здійснював технічний нагляд, підписано акти виконаних робіт.
Однак, проведеними у ході досудового розслідування судовими експертизами встановлено та підтверджено фактичне невиконання підрядником робіт на суму понад 400 тис. гривень, а саме не проведено заміну сантехніки, дверей тощо.
У зв’язку з викладеним, начальнику Управління Дарницької РДА та заступнику директора товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.
Крім того, в рамках кримінального провадження накладено арешт на грошові кошти у сумі понад 1, 5 млн гривень, вилучені у фігурантів провадження під час обшуків.
Наразі обвинувальний акт скеровано до Дарницького районного суду м. Києва для розгляду по суті.
Досудове розслідування здійснювалось за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань у м. Києві ДСР НП України.

Повідомляє: World Rumors.

Facebook Комментарии