Трагедія! Водій шкільного автобуса помер під час перевезення 20 учнів і 3 учителів

У понеділок 3 лютого в місті Кам’янське (екс-Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області водій шкільного автобуса помер за кермом.

У 68-річного водія на робочому місці стався інсульт з летальним наслідком. В автобусі перебували двадцять учнів Кам’янської школи №22 і троє вчителів, їх везли в басейн.

Подія трапилася, коли мікроавтобус «Еталон» їхав вниз похилим проспектом. Некерований автобус перетнув трамвайну колію, вилетів з проїжджої частини на тротуар і врізався в металеву огорожу, зваливши ліхтарний стовп.

Перед зіткненням учителька фізкультури вистрибнула на ходу з автобуса – за іі словами, щоби покликати когось на допомогу.

Аварію зі шкільним автобусом прокоментував голова профспілки автоперевізників міста Дніпро Михайло Тонконогий. Він заявив, що підприємство-перевізник знало про проблеми зі здоров’ям водія:

«68-річний водій страждав на серцево-судинні захворювання, – повідомив очільник профільної профспілки. – Але підприємство все одно випустило його в рейс, і взагалі на пенсію відправляти не поспішали.

З наступного тижня ми перевіримо дотримання трудового законодавства на підприємствах. Також перевіримо медиків, які випускають водіїв в рейси. І нехай хоч хтось із перевізників спробує дурити або морозитися від перевірки, – додав голова профспілки.

Джерело: fb-cторінки Михайла Тонконогого та Кам’янського відділу поліції

Facebook Комментарии