В Україні почали штрафувати батьків за шкільні прогули їх дітей

У Львівській області суд міста Червоноград оштрафував жінку, дочка якої злісно прогулювала школу.

Штраф у розмірі 1700 гривень був призначений жінці за те, що її дочка 16-ти років пропустила в школі більше ніж третина шкільних занять не маючи на те поважної причини.

16-річна Ірина на початку навчального року перейшла в нову школу. Вчителі бачили школярку останній Саме 24 грудня 2019 року. Відсидівши 2 уроки, школярка встала і пішла.

В.о директора школи, в якій навчається школярка, систематично повідомляла в правоохоронні органи і відділ по захисту дітей, що дитина не була на уроках. Правоохоронці, після проведеної перевірки, направили справу злісної прогульниця в суд.

Суддя міського суду Андрій Жураковський поділився, що мати дівчинки визнала свою провину. Відзначимо, що вже другий штраф, який призначають мати через прогули її дочки.

Мати розповіла, що не знає як вплинути на свою дитину. Зараз школярка змінила місце проживання і переїхала до свого хлопця. Додому в сім’ю вона повертатися не хоче, через часті конфліктів. Мати вирішила, щоб уникнути подальших штрафів перевести свою дитину в вечірню школу або на екстернат.

Facebook Комментарии