Разумков поставив Гончаруку вимогу пояснити мільйонні премії у Кабміні

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запропонував заслухати міністрів і прем’єра Олексія Гончарука щодо інформації про високі премії в уряді.

Зокрема голова парламенту попросив поінформувати про це Кабінет міністрів. Із відповідною заявою Разумков виступив на засіданні Ради у вівторок, 14 січня.

«Є пропозиція після години запитань до уряду заслухати міністра закордонних справ, ще послухати міністрів і, можливо, прем’єр-міністра щодо тих премій, які були нараховані окремим міністрам», – зазначив спікер.

Відповідну вимогу Разумкова було підтримано народними депутатами.

Пізніше депутат від фракції «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що парламент зажадав вже на завтра звіт з приводу «космічних премій, намальованих собі заступниками міністрів і керівниками державних підприємств».

«На перший раз запропонуємо прийти до тями добровільно, якщо ні, фракція налаштована виганяти пачками, нехай ефективні менеджери шукають себе в бізнесі, а не паразитують на бюджеті», – написав він на Facebook.

Керівництво Міністерства культури України виписало собі зарплат і премій за підсумками грудня на суму понад 2 мільйони гривень.

Зокрема рекордні 497,7 тисячі гривень отримав Державний секретар Міністерства культури Ростислав Карандєєв. При цьому перший заступник міністра культури Анатолій Максимчук отримав 405 тисяч гривень, заступниця міністра Ірина Подоляк – майже 395 тисячі гривень.

Голова Міністерства культури України Володимир Бородянський пояснив виплату високих зарплат і премій керівництву відомства у грудні тим, що державна служба має пропонувати фахівцям винагороду не нижче за середню медіану ринку.

Facebook Комментарии