Якою запам’ятали загиблу в авіакатастрофі Марію Микитюк (відео)

Світла, допитлива, цілеспрямована, мала високий рейтинг – такою пам’ятають Марійку Микитюк в українській гімназії № 1, яку вона закінчила в 2012 році.

“Вона вміла знайти якесь таке слово, щоб далі займатися і чогось досягти”, – пригадує однокласник дівчини Богдан Струж.

Хлопець каже, що востаннє спілкувався з однокласницею восени. Вона захоплено розповідала про свою роботу і про те, що відвідала більше 20 країн. Богдан Струж крозповів, що вони завжди телефонували один одному на свята і підтримували зв’язок, показує Суспільне.Карпати.

“Був період в гімназії – нас поставили в пару на хореографію. Бувало, що якийсь танець не виходить. Ну і в мене вже настрій пропадає. Марія вміла знайти якесь таке слово, якийсь жарт, щоб далі займатися і чогось досягти. Вона такою і залишилась”, – ділиться однокласник загиблої.

“Марічка завжди хотіла спілкуватися, вона була дуже відкрита”, – пригадує її класна керівниця Галина Слободян. Після закінчення школи Марійка до гімназії не заходила, але пані Галина знала про досягнення своєї випускниці.

 

“Коли я побачила світлину, то не впізнала Марічку. Мені здалося, що це зовсім інша людина, і я не пам’ятаю, чи це з нашої гімназії. А потім дивлюсь – та це ж Марічка Микитюк… Це було дуже страшно”, – розповідає вчителька французької мови Галина Слободян. І додає: “Я дуже чітко її бачу в наших стінах, в бордовій формі, біленька вона така. І дуже-дуже наполеглива і кмітлива. І все хотіла знати, так достеменно все хотіла довідатись. Не залишити нічого невідомого для себе”.

Володимир Половський викладав у класі Марійки Микитюк історію. Про загибель дівчини дізнався з новин. Каже, нещодавно пригадував, коли її клас мав зібратися у школі.

“У молодшій школі я їх навчав. Тому пам’ятаю маленькими, позитивними, світлими дуже. І в їхній перехід в іншу реальність просто вірити не хочеться”, – ділиться учитель.

24-річна бортпровідниця Марія Микитюк загинула в авіакатастрофі літака Boeing-737 8 січня у Тегерані. Дівчина – єдина дитина в родині. Вона закінчила Національний авіаційний університет у 2018 році. Наступного року Марія Микитюк планувала весілля.

 

Facebook Комментарии