Тільки що нове відеозвернення з Зеленським — «Я хотів би увійти в історію чесним»(відео)

Президент Володимир Зеленський записав нове звернення до українців. Відео, змонтоване у вигляді інтерв’ю, він розмістив його на YouTube-акаунті Зе! Президент.

Глава держави відповів на кілька важливих питань. Зокрема, він розповів, чому вже на другому місяці президентського терміну він не може похвалитися гучними затриманнями і посадками, про які говорив перед виборами. Він зазначив, що його політичної волі для цього мало. А у керівників правоохоронних органів вона відсутня.

Президент навів приклад, коли йому заявили, що не знають, де ховається Олег Гладковський, обвинувачений у махінаціях із закупівлями озброєння. «А ти бачиш людину, яка обкрадав країну і заробляв на армії, спокійно їде на дорогому автомобілі в» П’ятий елемент «- спортзал Порошенко і спокійно там відпочиває», — поскаржився Зеленський.
Втім, за його словами, невеликі успіхи все ж є. Зеленський згадав підозру голові Міненерго Ігорю Насалику, обшуки в Міноборони, звільнення на митниці.

Зеленський також висловився про ситуацію на Донбасі і про розмову з Путіним. «Якщо ти хочеш зупинити війну — ти її зупиниш. Попередня влада, мабуть, цього не хотіла, причому вони неодноразово зустрічалися з Путіним. Я не розумію, коли кажуть, що через мої прямих переговорів з Путіним з Росії знімуть санкції. Мене все відмовляли від цієї розмови, але я все-таки подзвонив. Тут нема чого боятися, якщо за тобою правда. Путін заявив, що бачить вирішення обміну полонених в форматі всіх на всіх. але справа в тому, що списки у нас не збігаються. тому я запропонував повернення тих людей, які знаходяться в Росії і Криму, і почати з моряків «, — розповів президент.

«З приводу тарифів — тут необхідно уряд з нормальних людей і бажання. Ми це зробимо. Ми вже знизили їх на 12% — це мало, але це перший крок. Будемо допомагати. Є ідея, як дозволити людям похилого віку взагалі не платити комуналку», — повідомив Зеленський. Також він розповів, як після розмови з Рінатом Ахметовим, той скасував формулу «Роттердам +» і купив 200 «швидких» для дитячих лікарень.

Також Зеленський пояснив, навіщо йому свою більшість в парламенті. За його словами, це зможе поламати деякі усталені традиції — продаж місць і голосів, політичні терки і домовленості, обмін портфелями.

«Я в політику пішов, але хочу залишитися людиною. Люди дивуються, як це я в червоних трусах купався в морі в Одесі. Ви хочете, щоб я був Вова-інкогніто і їздив на Мальдіви?», — підкреслив глава держави.

Найбільше, за словами президента, в українській політиці його здивувало те, що вірити не можна нікому — всі брешуть, всі беруть хабарі, все крадуть. Сам Зеленський хотів би увійти в історію чесним президентом.

«Я б хотів, щоб наша команда увійшла в історію. Щоб все нас поважали. В Україні за 30 років не було такого, щоб люди зустрічали на вулиці когось із команд попередніх президентів, дізнавалися і раділи. Хочеться, щоб ми були першими» , — підсумував президент.

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *