Народного героя «кіборга» Колодяжного поховали на Дніпропетровщині

Військовий загинув від розриву міни під час виконання бойового завдання.

На Дніпропетровщині в останню путь провели Олександра Колодяжного – розвідника, який на передовій був від самого початку війни. 27 червня народний герой України під час виконання бойового завдання підірвався на міні, а через два тижні помер, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати Олександра не приховує сліз, ідучи кладовищем. Діставшись труни сина, вона ледь тримається на ногах. «Дзвонив: мама, ти вдома? Вдома – я приїду. Хто ж тепер мені подзвонить?» — плаче жінка.

ВІДЕОВ останню путь провели народного Героя України Олександра Колодяжного на Дніпропетровщині

На передовій він був із самого початку війни. 27-го червня він, під час виконання бойового завдання, підірвався на міні. А за два тижні помер не приходячи до тями. Яким був Народний Герой України, «Кіборг» Олександр Колодяжний – у сюжеті.

45-річний старший сержант 74-го розвідувального батальйону був на фронті з перших днів. Досвідчений розвідник пройшов усі гарячі точки Донбасу, став кавалером ордена «За мужність» та народним героєм України. Олександр на позивний «Кол» був одним із тих, хто встановив прапор на будівлі старого терміналу Донецького аеропорту. За п’ять років війни переніс три поранення, але щоразу повертався на фронт, бо не міг залишатися осторонь. «Всі йому говорили: Саша, залишайся – а він казав: ні, краще піду я, я вже пожив, мені 45 років, чим підуть молоді та будуть гинути молоді. У мене досвід, і коли прийдуть молоді, нові хлопці – я їх буду всьому навчати», — розповіла колишня дружина Олександра Альона Антоненко.

Для молодих бійців Олександр був більше, ніж командир чи наставник. «Він мені, як батько. Він сказав, що стоятиме до останнього – і стояв до останнього», — каже побратим Олександр Сморчевський. 27 червня Олександр підірвався на міні, зазнав серйозних поранень голови та тіла. З-під Мар’їнки його доправили до київського шпиталю, але

Народний Герой України Колодяжний помер у лікарні після четвертого поранення на Донбасі
11 липня він помер, так і не прийшовши до тями. Народного героя поховали під залпи – військовий салют. В Олександра залишилася мама, яку він утримував, та 23-річний син.

Джерело

Facebook Комментарии