Філатов піде у відставку, якщо не відремонтує міст за два місяці

Філатов пообіцяв завершити ремонтні роботи до 14 вересня.

Міський голова Дніпра Борис Філатов побився об заклад з президентом України Володимиром Зеленським, що до 14 вересня відремонтує Центральний міст.

Парі вони уклали під час візиту Зеленського до Дніпра 12 липня, повідомляє пресслужбаОфісу президента.

Очільник міста пообіцяв написати заяву про відставку, якщо ремонтні роботи не завершаться до Дня Дніпра – 14 вересня.

«Президент України Володимир Зеленський зобов’язав міського голову Дніпра Бориса Філатова завершити ремонт Нового мосту до Дня міста – 14 вересня. Мер Дніпра гідно прийняв і сам виклик, і звістку про те, що у разі провалу дедлайну буде змушений написати заяву про звільнення», – йдеться в повідомленні.


Зазначимо, що Центральний міст, або Новий міст (автодорожній міст №2), який з’єднує правий та лівий берег Дніпра, був відкритий у 1966 році. Його капітальний ремонт розпочали у 2017 році.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський вигнав секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка з офіційної зустрічі. Президент проганяв його фразами «Вийди звідси! Розбійник», «Погано чуєш? Англійською – «exit» та «Іді гуляй, господи». Згодом сварка з чиновником у Борисполі отримала продовження. Зеленський пригрозив подзвонити тимчасовому главі СБУ та назвав чиновника «чортом». Він це сказав уже по завершенню наради, однак мікрофони були увімкнені.

Джерело

Facebook Комментарии